My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Науково-дослідна, методична робота

  • Розробка та впровадження робочих навчальних програм

Для організації роботи навчально-водно-оздоровчого центру «Альфа-дельф» були розроблені та впроваджені  робочі програми: «Фізкультурно – оздоровча та спортивна діяльність з плавання» Львів 2004р.; «Фізкультурно – оздоровча та спортивна діяльність з плавання» Львів 2009р.; «Навчально – тренувальних занять з плавання» Київ 2009р.,що пройшли експертну оцінку комісії з програмно – методичного забезпечення фізкультурно – оздоровчої і спортивної діяльності Національного університету фізичної виховання та спорту України у 2009р. та були рекомендовані до впровадження. Розроблялись для участі в конкурсі робоча програма та рекомендації з «модуля плавання» в розділі  програми фізичної культури у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладах України.

rob-prog-1web rob-prog 2 web

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Організація і проведення педагогічних та тренерських трактик для студентів профільних навчальних закладів.

  Співпраця з профільним навчальним закладом Львівським державним університетом фізичної культури та ДЮСШ №9 – плавання ,дозволяє регулярно планувати та організовувати педагогічну та тренерську практику для студентів ЛДУФК, що забезпечується різними напрямками роботи та  широким віковим  діапазоном контингенту відвідувачів центру.
052 043 023 008

  • Підготовка та проведення відкритих занять,семінарів,ярмарок спорту

Працівники центру приймали активну участь: у організації та проведенні семінару «Організація спортивно-масової роботи в позаучбовий час на базі СЗШ» для директорів та завучів загальноосвітніх навчальних закладів Шевченківського району м.Львова; організації ярмарки спорту «Організація дозвілля молоді шкільного віку Шевченківського району м. Львова; співпрацювали з міською адміністрацією в організації майстер – класів зірок спорту по початковому навчанню дітей плаванню («Школа ім.Силантьєва») у м. Львові.

  • Обстеження дітей з метою індивідуалізації навчально-тренувального процесу.

Діти ,що зараховані в спортивні секції та навчально – тренувальні групи регулярно проходять огляд у фахівців обласного медичного спорт диспансеру , що дозволяє індивідуалізувати тренувальні програми та допустити їх до участі у спортивних змаганнях з плавання різних рівнів.

 

 

CIMG0616 CIMG0620 CIMG0725 IMG_4506 IMG_4520 IMG_4525Співпряця Денис Силантьєвпресконференція майстеркласивідкриття басейну СКА ЛьвівLOgo Inter222

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  
Производство и потребление нефти по странам http://neftandgaz.ru/ запасы нефти в России составляют примерно 4,1.

Leave a Reply